Soklové lišty

Lišty ELEGANT

sú decentného vzhľadu vyhovujúce moderným aj konzervatívnejším riešeniam interiérov. Vďaka svojmu jednoduchému a štýlovému dizajnu je táto lišta vhodná pre každý interiér. Odporúčame použiť prednostne upevňovacie klipy pri montáži líšt ( jednoduchá montáž klipov pomocou vŕtacej šablóny ). Môžete použiť plastové vonkajšie alebo vnútorné rohy alebo koncovky, pri ktorých kombináciou farieb lišty a doplnkov dosiahnete zaujímavých výsledkov.
Rozmery: výška 50 mm, šírka 14 mm, dĺžka 2400 mm.

 

Lišta IZZI

má v porovnaní s bežnou lištou o viac ako polovicu miesta pre káble, ktoré je navyše možné kedykoľvek vybrať alebo vložiť bez demontáže lišty. Ako jediná na trhu má lišta IZZI hornú časť odklopiteľnú, čo umožňuje malovanie, tapetovanie stien bez demontáže lišty. Pružné okraje lišty ideálne priliehajú ku každému povrchu a výborne kryjú nerovnosti stien a podláh.
Predpripravené montážne otvory uľahčujú montáž lišty.
Vďaka jedinečnej 3D potlače lišta IZZI dokonale imituje drevené vzory, vďaka čomu sa hodí do každého interiéru. IZZI je teda najjednoduchšia, najľahšie montovateľná a najviac premyslená lišta na trhu.

Lišta KAINDL

Rozmery: 2600 x 50 x 18 mm 

 

Clipy na uchytenie sokových líšt, 1 balenie = 30 ks/box

Lišta QUADRO

Atraktívny profil s výškou 60 mm predurčuje uplatnenie tejto lišty v nových moderných interiéroch. K dispozícii je aj široká ponuka vhodných plastových prvkov (rohy spojky, ukončenia). Špeciálny systém montáže líšt na klipy umožňuje namontovať lišty bez viditeľných skrutiek, čo ešte viac umocňuje elegantný vzhľad týchto líšt. Takáto montáž zároveň umožňuje jednoduchú demontáž a opätovnú montáž líšt (využitie najmä pri maľovaní, alebo dodatočnej kabeláži). Klip a tvar lišty je uspôsobený na vedenie káblov za lištou. V prípade potreby sa dajú aj lepiť vhodným lepidlom priamo na stenu. Vďaka svojmu tvaru a profilu sú lišty veľmi flexibilné, čo určite oceníte pri montáži na nerovné steny. Lišta dokáže prekryť dilatačnú medzeru medzi parketami a stenou až do šírky 19 mm, a preto je použiteľná aj pri pokládke parkiet veľkých miestností, kde sú väčšie dilatačné medzery.


Rozmery: výška 60 mm, šírka 14 mm, dĺžka 2400 mm.


Lišta STEP

Rozmery: výška 40 mm, šírka 22 mm, dĺžka 2500 mm

Lišta ALTBERLIN 100 biela 2,4m

Použitím tohto veľmi zaujímavého prvku v interiéry umocníte celkový vzhľad podlahy, opticky predĺžite stenu a oddelíte ju od podlahy. Biela farba líšt je veľmi vhodný variant k rôznym farebným odtieňom steny a podlahy. 
10 cm vysoký profi ALTBERLIN s originálnym frézovaním v hornej časti profilu dodá vášmu interiéru atmosféru a neopakovateľné čaro.

Lišta BERLIN 90 biela 2,4m

Vysoké biele parketové lišty.


Použitím tohto veľmi zaujímavého prvku v interiéry umocníte celkový vzhľad podlahy, opticky predĺžite stenu a oddelíte ju od podlahy. Biela farba líšt je veľmi vhodný variant k rôznym farebným odtieňom steny a podlahy. 
9 cm vysoký profil BERLIN s jemným zaoblením v hornej časti profilu sa stáva univerzálnym riešením do všetkých interiérov. Elegantný vzhľad v kombinácii s bielou farbou vnesie do priestoru atmosféru kľudu a čistoty.

Lišty WOLFSBURG 100 biela 2,4m

Vysoké biele parketové lišty.


Použitím tohto veľmi zaujímavého prvku v interiéry umocníte celkový vzhľad podlahy, opticky predĺžite stenu a oddelíte ju od podlahy. Biela farba líšt je veľmi vhodný variant k rôznym farebným odtieňom steny a podlahy. 10 cm vysoký profil WOLFSBURG je vďaka svojim presným a výrazným líniám vyhľadávaným doplnkom najmä zo skupiny architektov a bytových dizajnérov, ktorí s jeho použitím dotvárajú vzhľad moderných bytových priestorov.